• Обновено
Сјајот Дијамант Y Eyelash Продолжување Mink Лажни Eyelash 0.15 Дебелина 12MM C Навивам Бесплатен Превозот

Сјајот Дијамант Y Eyelash Продолжување Mink Лажни Eyelash 0.15 Дебелина 12MM C Навивам Бесплатен Превозот

DEN 372.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Навивам:
C
Дебелина:
0.15 mm
Должина:
12mm
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Трепки Terrier:
Други
Лажни Eyelashe Тип:
Индивидуални Удари Со Камшик
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Големина:
DIAMOND
Број На Модел На:
12mm
Лажни Трепки Стил:
Сјајот & Shimmery
Количина:
1000
Бренд Име:
dollylash
Лажни Eyelash Материјал:
Синтетичка Коса

Купувачи како што избираат