• Обновено
Бесплатен Превозот Рационално WTA1 оптички позиција сензор 0.001 mm / 1um 400mm оптички сензор коло за досадни мелница машина

Бесплатен Превозот Рационално WTA1 оптички позиција сензор 0.001 mm / 1um 400mm оптички сензор коло за досадни мелница

DEN 3480.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
WTA1
Пресек:
21mm*41mm
Достапни мерење на должина:
400mm
Резолуција:
1um/0.001 mm/1 micron
Повратен Сигнал:
TTL
работат temperture:
0-40℃
Влезен Напон:
5V
Цел на содржина:
скала, алуминиум маска, врска одбор, завртки
Гаранција:
2 година
Место на Потекло:
Тајван

Купувачи како што избираат