• Обновено
Круг Метал Channel Писмо Бендер железо лист поцинкуван лим бесплатен превозот

Круг Метал Channel Писмо Бендер железо лист поцинкуван лим бесплатен превозот

DEN 477.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Автоматизација:
упатство
Машина тип:
Притиснете На Кочница
суровини:
челик бар
Бренд Име:
ShinySignage
сертификација:
CE
Број На Модел На:
SY2009
Материјал / Метал Обработени:
наведнуваат железо лист и поцинкуван лим и други метални плоча
моќност:
упатство
Дополнителни Услуги:
виткање
Употреба:
свиткување & наназад
Потекло:
Кина

Купувачи како што избираат