• Обновено
100pcs 5.2 mm нерѓосувачки челик Молчи бел ознака опашка синџир pendant Jingle Bell Накит Шарм додатоци ZSP358

100pcs 5.2 mm нерѓосувачки челик Молчи бел ознака опашка синџир pendant Jingle Bell Накит Шарм додатоци ZSP358

DEN 648.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
ZSP358
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
Молчи бел
боја:
сребро бела боја
Големина:
8.6x3.5x5.2mm
Пакување:
Во рефус,OPP пластична кеса
Тежина:
1.5g/piece

Купувачи како што избираат