• Обновено
220 V за 12V Автомобил Моќ Конвертор 60W Полначот Veicular за Возило со Правосмукалка Фрижидер Текст тековната 220V AC-180

220 V за 12V Автомобил Моќ Конвертор 60W Полначот Veicular за Возило со Правосмукалка Фрижидер Текст тековната 220V

DEN 555.12

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Објектот Тежина:
450g
Бренд Име:
shunwei
Специјални Функции:
Моќ Конвертори
Име На Модел:
AC-180
Напон:
12V
Од Моќ:
60W
Објектот Големина:
11.5*3.5*5.6
Материјал Тип:
ABS
Интерфејс:
Запалка Приклучок За Штекер
боја:
Црна

Купувачи како што избираат