• Обновено
Природни abalone школка teardrop waterdrop pendant специјален дизајн шарм diy висок квалитет накит B1136

Природни abalone школка teardrop waterdrop pendant специјален дизајн шарм diy висок квалитет накит B1136

DEN 137.28

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Број На Модел На:
B1136
Материјал:
Школка
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Метали Тип:
сребро позлатен

Купувачи како што избираат