• Обновено
Безжична HD Автомобил Rear View Camera за Mazda 5 2008 автомобил Обратно Паркинг КАМЕРА Обратен Ноќ Визија Водоотпорен KF-V1121

Безжична HD Автомобил Rear View Camera за Mazda 5 2008 автомобил Обратно Паркинг КАМЕРА Обратен Ноќ Визија Водоотпорен

DEN 384.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Боја Име:
Безжична камера, Жица камера
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Бренд Име:
KUNFINE
Школка Материјал:
Пластични
Алармот Тип:
Додатоци
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Тип На Објект:
автомобил rear view camera
Автомобил:
MAZIDA5 2008
Специјални Функции:
задните видите
Боја Име:
Јасно
Автомобил Производител:
Mazda
Автомобил модел:
KF-V1121

Купувачи како што избираат