• Обновено
4 стил природни школка паун сина abalone плоштадот срцето овална монета накит трговија на големо цена домот diy лабава монистра 16inch B1161

4 стил природни школка паун сина abalone плоштадот срцето овална монета накит трговија на големо цена домот diy лабава

DEN 245.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
B1161
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Објектот Форма:
Овална Форма
Материјал:
Школка
Објектот Тежина:
about 40-50g
Објектот Дијаметар:
12X12mm 8mm 13x18mm 12mm
боја:
опашот на сина
Должина:
за 16inches

Купувачи како што избираат