• Обновено
Шупливи Цвет Rhombic Камен Хривнија За Жени Гроздобер Антички Сребрен Позлатен Boho Мода Накит TB158

Шупливи Цвет Rhombic Камен Хривнија За Жени Гроздобер Антички Сребрен Позлатен Boho Мода Накит TB158

DEN 71.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Канал поставување
Бренд Име:
Anstory
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Метали Тип:
Цинк Легура
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Број На Модел На:
TB158
Пол:
Унисекс
is_customized:
No
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден

Купувачи како што избираат