• Обновено
Левата Страна Автомобил Светлина За Ауди А3 S3 2013 2014 2015 Година Автомобил-Стил, Предниот Браник Халоген Магла Светилка Магла Светлина

Левата Страна Автомобил Светлина За Ауди А3 S3 2013 2014 2015 Година Автомобил-Стил, Предниот Браник Халоген

DEN 980.16

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Објектот Тежина:
0.9kg
Материјал Тип:
ABS + PC + PEI
Бренд Име:
DFLA
А3-Година:
2015,2013,2014
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Audi Модел:
A3
Специјални Функции:
led светло за магла
Име На Модел:
Правец На Ветер
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Објектот Дијаметар:
9cm

Купувачи како што избираат