• Обновено
DIY рачно изработени кожна торба додатоци за заклучување торба briefcase лекар торба устата злато пакет кодот

DIY рачно изработени кожна торба додатоци за заклучување торба briefcase лекар торба устата злато пакет кодот

DEN 276.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Производ:
затка
Затка Тип:
Кабелот За Заклучување
Број На Модел На:
17102702
Техника:
позлата
Материјал:
Метал
Големина:
6*2cm

Купувачи како што избираат