• Обновено
М-Боја Црна Автомобил Предната Хауба Бубрезите Решетката за Скара BMWE36 318i 320i 323i 325i 328i 1992~1996 1997 1998 1999 Авто Хаубата Скара

М-Боја Црна Автомобил Предната Хауба Бубрезите Решетката за Скара BMWE36 318i 320i 323i 325i 328i 1992~1996 1997 1998

DEN 1175.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
ZUCZUG
Материјал:
ABS
Автомобил модел:
BMW E30 1982 година~1994
Објектот Висина:
000cm
Објектот Дијаметар:
000cm
Специјални Функции:
BMW Решетката
Објектот Тежина:
0.3kg
Модел Година:
1982 година~1994
Име На Модел:
SZSS-РЕШЕТКА-E30
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Објектот Должина:
000cm
Објектот Ширина:
000cm
Тип На Објект:
Хром Стил

Купувачи како што избираат