• Обновено
НОВИ 2017 Розова Plaid Врски за Мажи 8cm Дизајнер Моден Бренд Вратоврска Одговараат Носат Свадба Партија Машки Врски Gravata Corbatas Cravates

НОВИ 2017 Розова Plaid Врски за Мажи 8cm Дизајнер Моден Бренд Вратоврска Одговараат Носат Свадба Партија Машки Врски

DEN 519.12

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Врски
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Број На Модел На:
Romguest-a829
Врски Тип:
Вратот Вратоврска
Пол:
Мажи
Големина:
One Size
Материјал:
Микрофибер,Полиестер
Бренд Име:
Evanhome
Шаблон Тип:
Plaid
боја:
Пинк
Врски Големина:
57(145cm) во должина и 3.14(8cm) во Ширина

Купувачи како што избираат