• Обновено
SoftFox 2017 зима патка надолу јакна жените и мажите кратко палто parkas Топла Облека Полна Ракав Висок Квалитет Слободен Брод

SoftFox 2017 зима патка надолу јакна жените и мажите кратко палто parkas Топла Облека Полна Ракав Висок Квалитет Слободен

DEN 2822.16

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
5
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
Мека фокс
Тежина:
0.5
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Spandex
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
Yes
Декорација:
Џебови,Патентите
Тип:
Редовни
Дебелина:
Дебели
Пополнување:
Памук
боја:
3 бои
додатен:
Бела патка надолу
оригиналниот:
Кина
Шема:
Цврста
Sleeve:
Долго
Стил:
Тенка
шапка:
Yes
Пол:
Жените

Купувачи како што избираат