• Обновено
panDaDa домашно Милениче Мачка Јака Кучиња рачно производство Јапонски Стил рачно изработени Прилагодливи Ѓердан Печатени Вратоврска Маче Мачка Додатоци

panDaDa домашно Милениче Мачка Јака Кучиња рачно производство Јапонски Стил рачно изработени Прилагодливи Ѓердан Печатени

DEN 61.92

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
XS, S, M, L
Тип:
Мачки
Декорација:
Панделки
Материјал:
Памук+Полиестер
Бренд Име:
panDaDa
Функција:
Ѕвона

Купувачи како што избираат