• Обновено
САД ZnSe Co2 Laser Леќа 20mm Дијаметар 127/5 Фокус Должина За Ласерски Engraver и Машина за Сечење Freeshipping СЕДИШТЕТО

САД ZnSe Co2 Laser Леќа 20mm Дијаметар 127/5 Фокус Должина За Ласерски Engraver и Машина за Сечење Freeshipping СЕДИШТЕТО

DEN 672.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Дијаметар:
20mm
Структура:
Plano-конвексни
Обликот:
Сферични
Употреба:
Инфраред
Фокусна Должина:
5inch/127mm
Број На Модел На:
нас-D20F127
Материјал:
САД-ZNSE

Купувачи како што избираат