• Обновено
Flexsteel CE/ГШ Заверена Висок Квалитет на Електрична 220V 2000W 50HZ Прилагодливи Двојна Температура Топол Воздух Пиштол Топлина Пиштол Со 1pc Млазницата

Flexsteel CE/ГШ Заверена Висок Квалитет на Електрична 220V 2000W 50HZ Прилагодливи Двојна Температура Топол Воздух

DEN 839.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Функција:
Температурата Прилагодливи,Кул / Топол Воздух
Номинална Напон:
220v
Број На Модел На:
C503
Номинална Излезна Моќност:
2000W
Бренд Име:
flexsteel
Волумен На Воздух:
300/500L/Min
is_customized:
Yes
Тежина:
815G
боја:
Жолта
Температура:
350/550 степен
Функција:
1.8 M Должина На Кабел
Пакување:
боја кутија
DIY Материјали:
Електрични

Купувачи како што избираат