• Обновено
2018 Пролет Убави Девојки Outerwear Шема Палта Должина Јакна Цртан филм Графити Маскирани Палто за Деца без Ракави Елеци

2018 Пролет Убави Девојки Outerwear Шема Палта Должина Јакна Цртан филм Графити Маскирани Палто за Деца без Ракави

DEN 449.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Вест
Дебелина:
Дебели
Стил:
Моден
Материјал:
Ацетат,Памук,Полиестер
Пол:
Унисекс
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
Мечка Лидер
Број На Модел На:
AZ460-Ц2
Јака:
Маскирани
Ткаенина Тип:
Волнени
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цртан филм

Купувачи како што избираат